Obrazy 3d – piękno i funkcjonalność!

Do niedawna właściwie nikt o nich nie słyszał, a dziś trójwymiarowe obrazy cieszą się ponadprzeciętną popularnością wśród klientów. Ten fakt nie powinien nikogo dziwić, są to bowiem z całą pewnością modle do zadań specjalnych, a zatem takie, które uznajemy nie tylko za bardzo piękne, estetycznie wykonane, ale i za takie, dzięki którym możemy optycznie powiększyć naszą przestrzeń. Dlaczego tak się dzieje? Mamy tutaj bowiem do czynienia ze złudzeniem optycznym. Sprawia ono, że to, co na ścianie, wydaje nam się bardzo bliskie, niczym na wyciągniecie ręki, że możemy zrobić  tylko krok, by znaleźć się w innej rzeczywistości. Złudzenie optyczne to idealny sposób na to, by odmienić przestrzeń w prosty i niedrogi sposób. Na jakie modele obrazów trójwymiarowych decydujemy się najczęściej, jakie wzory i kolory wybieramy?

Minimalizm jest na topie!

Okazuje się, że Polacy przepadają dziś za wzorami minimalistycznymi, dzięki nimi bowiem mogą sprawić, że ich przestrzennie staną się niebywale nowoczesne i szalenie stylowe. Wybierają niezwykle często egzemplarze monochromatyczne, ale jak najbardziej zdarzają się także te utrzymane w kolorystyce black&white, w szarościach czy też błękitach. To bardzo dobra metoda na to, by nudny do tej pory pokój dzienny albo też nijaka sypialnia nabrały od teraz niesamowitego wprost blasku!

A może dyptyk albo tryptyk?

Trójwymiarowe dyptyki oraz tryptyki również są dziś bardzo popularne. Nie powinno to nikogo dziwić, dzięki ich obecności przestrzeń zaczyna bowiem prezentować się niczym z prestiżowego katalogu wnętrzarskiego. Ważne jest również to, że można wybrać zarówno trójwymiarowe  modele niewielkich rozmiarów, jak i te zajmujące niemalże całą powierzchnię ściany.

Motywy zwierzęce, motywy roślinne…

Okazuje się, że flora i fauna to niezwykle interesujące motyw, jeśli chodzi o obrazy. Bardzo cieszy nas więc fakt, że projektanci tak często z nich korzystają, tworzą niesamowite wzory. Nie jest nudno, nie jest banalnie, jest kolorowo i niesamowicie!