Najmodniejsze obrazy w 2018 roku!

Właśnie rozpoczął się sezon remontów. To właśnie teraz odświeżamy nasze mieszkania, sprawiamy, by nabrały nowej energii, nierzadko  o tej porze roku kupujemy również nowe naścienne ozdoby, by zmienić charakter pomieszczeń. Powinniśmy zatem wiedzieć, co obecnie cieszy się największym powodzeniem, co jest modne, jakie trendy lansują obecnie projektanci.

Minimalizm jest na topie!

Coraz częściej decydujemy się na to, by wprowadzić do naszych przestrzeni prostotę oraz minimalizm dzięki obrazom. To nietrudne zadanie, bowiem tego typu ozdób naściennych mamy obecnie na rynku bardzo wiele. Jednoczęściowe lub też dyptyki czy tryptyki, mniejszych bądź większych rozmiarów  – z całą pewnością jest w czym wybierać. Na te wszystkich minimalistycznych dzieł z całą pewnością wyróżniają się szczególnie te monochromatyczne. To ciekawy sposób na modne i stylowe zaaranżowanie przestrzeni.

Boho rządzi!

Ten klimat we wnętrzach jest na przeciwnym biegunie, bowiem mamy tu do czynienia z ogromna ilością printów oraz kolorów. Najczęściej na obrazy utrzymane w klimacie boho decydują się ci, którzy ubierają się niczym kolorowe ptaki, lubią bogactwo ozdób i dekoracji. Trzeba jednak przyznać, że tak ozdobiona przestrzeń niezwykle ciekawie się prezentuje.

Geometria – to jest to!

Geometryczne wzory z całą pewnością wiodą w ostatnim czasie prym. Wprowadzają one bowiem do wnętrza nowoczesność na najwyższym pozie. Bardzo cenią je ci, którzy pragną małym kosztem pozmieniać swoje przestrzenie. Mowa zarówno o pokojach dziennych, jak i sypialniach, jadalniach przedpokojach, przeznaczonych do pracy gabinetach czy nawet pokoikach dziecięcych oraz młodzieżowych. Czasami są to obrazy niewielkich rozmiarów, niekiedy dyptyki albo tryptyki, czasami dzieła zajmujące niemalże całą powierzchnię ściany. Wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie się utrzymywał przez dłuższy czas – to bardzo nas cieszy, bowiem oznacza jednocześnie, iż mieszkańcy naszego kraju będą mieć niezwykle gustownie urządzone przestrzenie!